Aducem bilanțurile de la Ministerul Finanțelor — apar aici în câteva secunde.
DELTA DOMO S.R.L.
TRANSFER(SOSIRE) din data 19.08.2022
CUI
42930181
Cod de TVA
RO42930181
Nr. Reg. Com.
J2020010053401
EUID
ROONRC.J2020010053401
Adresa sediului
Șos. Odăi nr. 6, IN INCINTA FERMEI MOGOSOAIA. HOL 12, Sector 1 Mun. București
Verificare
Semnale de atenție
Registrul ANAF
Date de identificare
Data înregistrării
Cod CAEN principal
Forma de organizare
Capital social
Din bilanțul pe 2025.
Telefon (din registru)
Activitatea din bilanțul pe 2025
Forma juridică
Forma de proprietate
Organ fiscal
Fiscal
TVA și e-Factura
Plătitor de TVA
Pe factura către ea se scrie RO42930181, iar facturile ei au TVA.
TVA la încasare
Split TVA (plata defalcată)
Registrul RO e-Factura
Facturile între firme din România trec oricum prin e-Factura din 2024.
Perioadele de TVA
- 08.09.2020 – prezent
Din bilanțul pe 2025
Cifrele anului 2025
Ce a declarat firma la Ministerul Finanțelor pentru 2025, comparat cu 2024.
Cifra de afaceri
14,9 mil. lei
+18% față de 2024
Profit net
1.433.800 lei
+171,4% față de 2024
Angajați
10
+1 față de 2024
Marja netă
9,7%
+5,5 p.p. față de 2024
Cifra de afaceri pe angajat
1.485.738 lei
Cât a vândut firma pentru fiecare angajat.
Datorii la 1 leu de capitaluri
5,29 lei
Sub 1 leu, datoriile sunt mai mici decât capitalurile proprii ale firmei.
Bani în cont la 1 leu de datorii
0 lei
Peste 1 leu, banii din cont și din casă ar acoperi toate datoriile.
Evoluție
Cum a evoluat firma în 2021–2025
Fiecare grafic cu ce înseamnă și ce se vede la DELTA DOMO S.R.L. Treci cu mouse-ul (sau atinge) o bară pentru suma exactă.
01 · Evoluție pe ani
Venituri, cheltuieli și rezultat net
Veniturile totale sunt tot ce a câștigat firma într-un an: vânzările plus alte venituri. Cheltuielile totale sunt tot ce a plătit. Ce rămâne după impozit e rezultatul net — profit când e peste zero, pierdere când e sub zero.
Profit net în 2025
1.433.800 lei
- În 2025, firma a avut venituri de 14.910.361 lei și cheltuieli de 13.208.557 lei.
- A încheiat anul cu un profit de 1.433.800 lei.
- A avut profit în 4 din 5 ani.
- Cel mai bun an: 2025, cu un profit de 1.433.800 lei.
- Veniturile au crescut de la 167.097 lei în 2021 la 14.910.361 lei în 2025.
- Venituri totale
- Cheltuieli totale
- Rezultat net (profit sau pierdere)
02 · Evoluție pe ani
Marja netă
Marja netă spune câți lei rămân profit din fiecare 100 de lei vânduți. O marjă de 10% înseamnă 10 lei profit la 100 de lei încasați din vânzări; sub zero, firma pierde la fiecare vânzare.
Marja netă în 2025
9,7%
- În 2025, din fiecare 100 de lei vânduți au rămas 9,7 lei profit.
- În 2024 marja fusese de 4,2%.
- Cea mai bună marjă din perioadă: 9,7%, în 2025.
03 · Evoluție pe ani
Bani în cont și sume de încasat
Banii pe care firma îi avea în cont și în casă la 31 decembrie, alături de creanțe — sumele pe care clienții (sau alții) încă le datorau firmei la aceeași dată.
Casă și bănci la 31.12.2025
37.068 lei
- La sfârșitul lui 2025, firma avea 37.068 lei în cont și în casă, cu 90% mai puțin decât în 2024.
- Avea de încasat 1.338.026 lei de la clienți și de la alții (creanțe).
- Casă și bănci
- Creanțe (de încasat)
04 · Evoluție pe ani
Datorii
Tot ce datora firma la 31 decembrie: furnizorilor, băncilor, statului sau asociaților. Datoriile nu sunt rele în sine — contează cât de bine le poate plăti firma.
Datorii la 31.12.2025
7.588.633 lei
- La sfârșitul lui 2025, firma datora 7.588.633 lei, cu 60% mai mult decât în 2024.
- Banii din cont și din casă acopereau 0% din datorii.
05 · Evoluție pe ani
Capitaluri proprii
Capitalurile proprii arată ce le rămâne asociaților dacă din tot ce are firma se scad datoriile: banii puși la înființare plus profiturile păstrate în firmă, minus pierderile.
Capitaluri proprii la 31.12.2025
1.434.040 lei
- La sfârșitul lui 2025, capitalurile proprii erau de 1.434.040 lei, cu 100% mai mult decât în 2024.
06 · Evoluție pe ani
Angajați
Numărul mediu de angajați cu contract de muncă, așa cum l-a declarat firma în bilanț. Asociații fără contract de muncă și colaboratorii nu intră aici.
Angajați în 2025
10
- În 2025, firma a avut în medie 10 angajați.
- În 2024 avusese 9 angajați.
Bilanțurile depuse
Toți indicatorii, pe ani
Exact cum i-a publicat Ministerul Finanțelor, cel mai nou an primul.
Glisează tabelul spre stânga pentru ceilalți ani.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.857.382 | 12.587.973 | 7.864.233 | 2.275.694 | 167.097 |
| Venituri | 14.910.361 | 12.601.634 | 7.888.423 | 2.275.696 | 167.097 |
| Cheltuieli | 13.208.557 | 11.984.278 | 7.806.643 | 2.048.314 | 236.598 |
| Profit brut | 1.701.804 | 617.356 | 81.780 | 227.382 | -69.501 |
| Profit net | 1.433.800 | 528.364 | 59.547 | 207.583 | -74.105 |
| Casă și bancă | 37.068 | 355.021 | 65.954 | 61.571 | 109.835 |
| Creanțe | 1.338.026 | 508.052 | 1.459.128 | 279.709 | 36.772 |
| Datorii | 7.588.633 | 4.746.121 | 5.570.017 | 1.202.455 | 351.262 |
| Restul indicatorilor din bilanț | |||||
| Capitaluri proprii | 1.434.040 | 715.731 | 187.366 | 127.819 | -79.764 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 10 | 9 | 4 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 467.194 | 413.201 | 130.577 | 62.805 | 31.331 |
| Active circulante | 8.555.479 | 5.048.651 | 5.626.806 | 1.267.469 | 240.167 |
| Stocuri | 7.180.385 | 4.185.578 | 4.101.724 | 926.189 | 93.560 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Provizioane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Profitul cu minus înseamnă pierdere. Valori în lei; salariații, ca număr de oameni.
Date publice de la ANAF (registrul contribuabililor, TVA, e-Factura) și de la Ministerul Finanțelor (bilanțuri), actualizate la 16.10.2026. Asociații, administratorii, datoriile la stat și dosarele în instanță nu sunt publice gratuit, de aceea nu apar aici.
30 de zile gratuit · fără card
Lucrezi cu firme? Încearcă platforma gratuit.
- FacturareFacturi, proforme și chitanțe, trimise singure în SPV (e-Factura).Vezi modulul →
- CRMLead-urile într-o pâlnie cu etape, oferte cu link și istoric.Vezi modulul →
- Email marketingListe de contacte, campanii și automatizări, de pe domeniul tău.Vezi modulul →
- TaskuriSarcinile echipei, cu termene, responsabili și cronometru.Vezi modulul →
- Coduri QRCoduri pe care le schimbi după tipărire, cu statistici de scanare.Vezi modulul →