Datele apar imediat ce CUI-ul e complet.

Stare necunoscutăSOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

DENTPARK GROUP S.R.L.

TRANSFER(SOSIRE) din data 13.07.2018

CUI

38796767

Nr. Reg. Com.

J2018001472403

EUID

ROONRC.J2018001472403

Adresa sediului

Bld. Eroii Sanitari nr. 25, camera nr.7. demisol, Sector 5 Mun. București

Verificare

Semnale de atenție

    Registrul ANAF

    Date de identificare

    Data înregistrării

    05.02.2018

    Cod CAEN principal

    8623

    Forma de organizare

    PERSOANA JURIDICA

    Capital social

    200 lei

    Din bilanțul pe 2025.

    Cod poștal

    50471

    Activitatea din bilanțul pe 2025

    8623 — Activități de asistență stomatologică

    Forma juridică

    SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ

    Forma de proprietate

    PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON

    Organ fiscal

    Direcția Generală a Finanțelor Publice Municipiul București

    Fiscal

    TVA și e-Factura

    Plătitor de TVA

    Nu

    Facturile ei nu au TVA, iar pe factura către ea CUI-ul se scrie fără „RO".

    TVA la încasare

    Nu

    Split TVA (plata defalcată)

    Nu

    Registrul RO e-Factura

    Nu

    Facturile între firme din România trec oricum prin e-Factura din 2024.

    Din bilanțul pe 2025

    Cifrele anului 2025

    Ce a declarat firma la Ministerul Finanțelor pentru 2025, comparat cu 2024.

    Cifra de afaceri

    10,4 mil. lei

    -47,7% față de 2024

    Profit net

    133.106 lei

    -94% față de 2024

    Angajați

    19

    -17 față de 2024

    Marja netă

    1,3%

    -9,9 p.p. față de 2024

    Cifra de afaceri pe angajat

    546.575 lei

    Cât a vândut firma pentru fiecare angajat.

    Datorii la 1 leu de capitaluri

    0,36 lei

    Sub 1 leu, datoriile sunt mai mici decât capitalurile proprii ale firmei.

    Bani în cont la 1 leu de datorii

    0,01 lei

    Peste 1 leu, banii din cont și din casă ar acoperi toate datoriile.

    Evoluție

    Cum a evoluat firma în 2020–2025

    Fiecare grafic cu ce înseamnă și ce se vede la DENTPARK GROUP S.R.L. Treci cu mouse-ul (sau atinge) o bară pentru suma exactă.

    01 · Evoluție pe ani

    Venituri, cheltuieli și rezultat net

    Veniturile totale sunt tot ce a câștigat firma într-un an: vânzările plus alte venituri. Cheltuielile totale sunt tot ce a plătit. Ce rămâne după impozit e rezultatul net — profit când e peste zero, pierdere când e sub zero.

    Profit net în 2025

    133.106 lei

    • În 2025, firma a avut venituri de 14.322.827 lei și cheltuieli de 14.160.857 lei.
    • A încheiat anul cu un profit de 133.106 lei.
    • A avut profit în 6 din 6 ani.
    • Cel mai bun an: 2021, cu un profit de 4.359.747 lei.
    • Veniturile au crescut de la 3.538.976 lei în 2020 la 14.322.827 lei în 2025.
    • Venituri totale
    • Cheltuieli totale
    • Rezultat net (profit sau pierdere)

    02 · Evoluție pe ani

    Marja netă

    Marja netă spune câți lei rămân profit din fiecare 100 de lei vânduți. O marjă de 10% înseamnă 10 lei profit la 100 de lei încasați din vânzări; sub zero, firma pierde la fiecare vânzare.

    Marja netă în 2025

    1,3%

    • În 2025, din fiecare 100 de lei vânduți au rămas 1,3 lei profit.
    • În 2024 marja fusese de 11,2%.
    • Cea mai bună marjă din perioadă: 45,8%, în 2020.

    03 · Evoluție pe ani

    Bani în cont și sume de încasat

    Banii pe care firma îi avea în cont și în casă la 31 decembrie, alături de creanțe — sumele pe care clienții (sau alții) încă le datorau firmei la aceeași dată.

    Casă și bănci la 31.12.2025

    2.457 lei

    • La sfârșitul lui 2025, firma avea 2.457 lei în cont și în casă, cu 100% mai puțin decât în 2024.
    • Avea de încasat 122.407 lei de la clienți și de la alții (creanțe).
    • Casă și bănci
    • Creanțe (de încasat)

    04 · Evoluție pe ani

    Datorii

    Tot ce datora firma la 31 decembrie: furnizorilor, băncilor, statului sau asociaților. Datoriile nu sunt rele în sine — contează cât de bine le poate plăti firma.

    Datorii la 31.12.2025

    372.775 lei

    • La sfârșitul lui 2025, firma datora 372.775 lei, cu 97% mai puțin decât în 2024.
    • Banii din cont și din casă acopereau 1% din datorii.

    05 · Evoluție pe ani

    Capitaluri proprii

    Capitalurile proprii arată ce le rămâne asociaților dacă din tot ce are firma se scad datoriile: banii puși la înființare plus profiturile păstrate în firmă, minus pierderile.

    Capitaluri proprii la 31.12.2025

    1.025.841 lei

    • La sfârșitul lui 2025, capitalurile proprii erau de 1.025.841 lei, cu 54% mai puțin decât în 2024.
    • Cel mai mult au fost în 2023: 5.326.690 lei.

    06 · Evoluție pe ani

    Angajați

    Numărul mediu de angajați cu contract de muncă, așa cum l-a declarat firma în bilanț. Asociații fără contract de muncă și colaboratorii nu intră aici.

    Angajați în 2025

    19

    • În 2025, firma a avut în medie 19 angajați.
    • În 2024 avusese 36 de angajați.

    Bilanțurile depuse

    Toți indicatorii, pe ani

    Exact cum i-a publicat Ministerul Finanțelor, cel mai nou an primul.

    Glisează tabelul spre stânga pentru ceilalți ani.

    Indicatorii din bilanțurile publicate de Ministerul Finanțelor, în lei
    Indicator202520242023202220212020
    Cifră de afaceri10.384.93319.869.69916.122.69711.137.77711.528.6123.531.437
    Venituri14.322.82719.906.03316.122.71611.138.28711.528.6123.538.976
    Cheltuieli14.160.85717.003.70315.499.7718.980.2026.671.5001.886.957
    Profit brut161.9702.902.330622.9452.158.0854.857.1121.652.019
    Profit net133.1062.232.817531.2011.818.7954.359.7471.619.030
    Casă și bancă2.4571.616.3114.070.057857.7423.420.446899.136
    Creanțe122.407164.9813.127.8181.860.746496.783100.567
    Datorii372.77513.713.2827.521.5332.882.817532.62786.908
    Restul indicatorilor din bilanț
    Capitaluri proprii1.025.8412.240.6165.326.6904.795.4894.555.6421.511.685
    Capital subscris vărsat200200200200200200
    Număr mediu de salariați19362120110
    Active imobilizate115.16011.594.6615.345.3654.644.652669.081600.493
    Active circulante1.295.2094.370.4337.515.2582.752.7444.431.2411.010.153
    Stocuri1.170.3452.589.141317.38334.256514.01210.450
    Cheltuieli în avans6471.2040293.310347347
    Venituri în avans12.40012.40012.40012.40012.40012.400
    Provizioane000000
    Patrimoniul regiei000000

    Profitul cu minus înseamnă pierdere. Valori în lei; salariații, ca număr de oameni.

    Date publice de la ANAF (registrul contribuabililor, TVA, e-Factura) și de la Ministerul Finanțelor (bilanțuri), actualizate la 16.10.2026. Asociații, administratorii, datoriile la stat și dosarele în instanță nu sunt publice gratuit, de aceea nu apar aici.